Vanmorgen vroeg opgestaan, ontbeten in het hotel(bagel, fruit, yoghurt, thee) en naar Graceland gereden. Om 9.00 uur begon onze tour. We waren er ruim op tijd!😊
We hadden niet de VIP tour gekozen van bijna $200 p.p. maar de tour door het huis en bezoek aan het museum ($60 p.p. en $10 voor parkeren🤔) Alles is strak en goed georganiseerd. We vonden het indrukwekkend! Wat is er veel bewaard gebleven. Wat wel opviel dat er weinig over zijn dood werd gezegd en dat zijn manager Kolonel Parker ook bijna niet werd genoemd.
Het is echt wel de moeite waard!
We zijn er ruim 3 uur geweest.
Daarna tijd voor de lunch in een koffietentje vlakbij het Lorraine Motel waar Martin Luther King is vermoord. In dat Motel is nu het Civil Rights Museum gevestigd.
Wat is dat indrukwekkend en heel knap opgezet. We werden er stil van!
Om alles uitgebreid te bekijken heb je een dag nodig. We zijn er 3 uur geweest. Er waren veel mensen.
Op de terugweg naar het hotel zijn we nog langs Stax (platenmaatschappij en studio van soulmuziek )gereden.
Vandaag hebben we mexicaans gegeten👍en een Margarita gedronken.
Morgen naar Nashville voor 2 nachten.
Geschreven door AnJos