Gisteren hadden we de tweede reisdag. Rond 7 uur zaten we in de auto en al heel snel kwamen we uit bij een leuke pauze plaats in het zuiden van Frankrijk. Verrassend leuk zelfs. Op ons gemak zelf nog een galerie in geweest!
Even later reden we de grens met Spanje over een begon het hij ons te kriebelen, zou toch wel erg lekker zijn om in ons "eigen" bed te slapen. Één apje naar de huismeester en de navigatie kon worden aangepast.
Begin van de avond waren we er na een relaxte reis.
Vandaag staat in het teken van uitladen, inladen, boodschappen etc etc. En vooral nu even goed tot rust komen. Nu voel ik pas hoe moe ik ben. Rust rust rust!
Het weer is niet goed, das aan de ene kant jammer, maar ach, temperatuur is goed. Wel zijn hier vanwege het weer alle Carnavalsactiviteiten afgelast!
Geschreven door Anjamartien.geniet