4e en laatste wedstrijddag!

Verenigde Staten, Huntsville

Memorial Day is een Amerikaanse feest- en gedenkdag, gehouden op de laatste maandag in mei, waarop de overleden Amerikaanse militairen herdacht worden.

Voor ons een rustige dag. Aniek was de eerste die moest starten, we hoefden pas om 9.30 uur richting parkoers. Lekker een leuke korte wandeling kunnen maken. Wilde graag eens in de omgeving door een wijk heen lopen. Een indruk krijgen!

Aniek haar wat temperatuur betreft het wat beter dan de dag ervoor. De eerste ronde perfect! Zat er goed bij een oogde ook sterk. Maar helaas, een lekke band en het was gedaan. Maar koppie niet laten hangen en doorgegaan en uiteindelijk vierde geworden. Onze andere cyclist viel helaas in de laatste ronde. De tandem, jawel, weer GOUD!

Het zit erop!

Pizza's halen, samen afsluiten en inpakken

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.