Rustig opstaan, ontbijtje heerlijk buiten, wandelschoenen aan en gaan....
Rond 8 uur vanmorgen ging ik over de startlijn en zette ik de eerste stappen van mijn aller allereerste vierdaagse!
Het eerste gedeelte ging via Victoria Boys richting Beekbergen. Na een kilometer of 2 raakte ik in gesprek met een wat oudere dame uit Almkerk. We liepen samen een goed tempo en het gesprek was prettig dat wij na een sanitaire stop op de eerste rustplaats besloten samen verder te lopen tot aan Beekbergen.
Een trotse moeder en oma van 5 kinderen en 14 kleinkinderen die vertelde over hun boeren leven. Wat mooi om een inkijkje te krijgen in een andermans leven. Vooral als je daar voor open staat.
In Beekbergen zat Martien op mij te wachten bij de verzorgingspost. Een kopje koffie en na een korte rust weer door. Nu alleen. De eerste helft zat er ondertussen op.
Al eerder dan verwacht was ik bij de verzorgingspost Randerode. Ook hier was Martien naar toe gekomen. Best een prettige gedachten met dit warme weer. Wetende dat als het niet gaat hij in kon grijpen.
Maar ingrijpen was niet nodig. Na een heerlijke fruitsmoothie het laatste stuk. Eerst een open stuk om daarna weer heerlijk door de bossen te kunnen lopen.
Rond 13.15 uur liep ik tevreden over de finish. Nu lekker beentjes omhoog en op naar dag 2!
Geschreven door Anjamartien.geniet