Na een wat onrustige nacht met regen en onweer liet de zon zich voorzichtig zien. De weersverwachtingen gaven een onzekere voorspelling. Er zat nog steeds onweer in de lucht. De begeleiding besloot om de gezamenlijke rit naar Tour af te blazen en een alternatief aan te biedenvoor morgen. Stiekem was ik in mijn nopjes, het alternatief zijn intree kaartjes voor Chat Villandry waar morgen de fietsroute langs gaat. Leuker dan in ern toeristentreintje opgepropt op elkaar te zitten.
Maar we zijn zelf naar tours geweest en deze dag was weer een cadeautje. De buien bleven uit en de zon scheen uitbundig!
Tours is een stad in Midden-Frankrijk, gelegen aan de rivier de Loire en de rivier de Cher. Tours was de hoofdstad van de voormalige provincie Touraine. Tegenwoordig is Tours de hoofdstad van het departement Indre-et-Loire. Het middeleeuwse centrum wordt gedomineerd door de kathedraal Saint-Gatien, een indrukwekkende bezienswaardigheid.
Tours is een mooie stad. Ook het plein Place Plumereau was bijzonder. Dit plein wordt namelijk omringd door pittoreske houten huisjes en je kunt er allerlei terrasjes vinden.
Vanavond stond er een feestje op het programma. De verjaardag van twee mede groepsreizigers werden gevierd. Een gezellige boel.
Wederom een mooie dag!
Geschreven door Anjamartien.geniet