Reis naar Geiranger

Noorwegen, Møre og Romsdal

Redelijk op tijd de boel opgepakt: afgewassen, cassette geleegd, grijs water geloosd en aldus aanmerkelijk verlicht, onderweg naar Geiranger. Langs de fjord richting Stryn, waar we een alternatieve route over een grotendeels onverharde , maar te horen, erg mooie route wilden rijden. Helaas de afslag gemist😢. Later, op de ferry van Hellesylt naar Geiranger gehoord dat de weg nog dicht was, in elk geval tot en met 15 juni. De niet-alternatieve route naar Hellesylt was ook prachtig met mooie uitzichten over het landschap met de tegenstelling van bloeiende kruiden in het weiland, steile en kale rotsen met sneeuw op de achtergrond.
Zoals gezegd, in Hellesylt op de ferry. Prachtige tocht over het Geiranger fjord langs allemaal watervallen met namen als 'de 7 zusters' en 'de bruidsluier'.
Het dorpje Geiranger viel tegen: erg toeristisch, weinig mooie gebouwen weinig karakter. We zijn er vanaf de camping nog even heen gelopen, een afstand van ca 2,5 kilometer, maar behalve het ijsje wat we daar hebben gekocht, was er weinig interessants.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.