Lange autorit😅

Duitsland, Papenburg

Vandaag de eerste dag van onze vakantie die een maand mag gaan duren (we zullen zien, hoe lang we het volhouden 🙂. Gisteravond Karst al gedag gezegd en vanochtend gewacht tot Sytse terug was van zijn padel training om hem nog even wat uitleg te geven over het onderhoud van huis en tuin tijdens onze afwezigheid.
Uiteindelijk rond 11 uur vertrokken richting Papenburg, waar we onze eerste stop hebben gepland op de camping waar we vorig jaar de laatste overnachting hadden.
Rond 13 uur op de plaats van bestemming aangekomen: golfbaan Gutshof in Papenburg. Greenfee geboekt, koffie gedronken en wat balletjes geslagen op de drivingrange en vervolgens de baan in. Zeldzaam slecht gegolfd🥺 en maar gestopt met het bijhouden van de score. Evert ging best goed. Helaas staat de baan niet in Golf.nl dus geen qualifying kaart. Daarna naar de camping, waar Evert net niet brutaal genoeg was waardoor de laatste camperplaats aan onze neus voorbij ging. Nu voor een iets hoger tarief op de camping. Nog even op de fiets naar de golfbaan waar we heerlijk asperges hebben gegeten. Nu, na douche en wandelingetje, lekker luieren bij de bus.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mooie start van de vakantie😀🌞😎

Lieve Vink 2022-06-19 10:54:51

Nou dat was, afzien de reis 😎

Ellen 2022-06-19 12:09:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.