Soms is eigenwijs goed

Noorwegen, Røldal

Redelijk op.tijd vertrokken uit ons haventje, na een ontbijtje in de zon🌞. Eerst terug richting Tau (navigatie wilde ons steeds een wit weggetje ophebben, dat hebben we dus niet gedaan), toen de 13 opgedraaid richting Røldal. Prachtige route langs de fjord, bergmeren, oversteek met een veerboot en leuke ontmoetingen onderweg. Veel stijgen en dalen en mega veel 'tungels'🤣.
Opeens kregen we opdracht rechtsaf, op de kaart geen weg maar navi wist het zeker. Na veel twijfelen, niet gedaan ( ook omdat we niet konden keren😇).
Daardoor een prachtig stuk omgereden met mooie bruggen en vergezichten mogen zien. Soms is eigenwijs zijn goed!
Met nog meerdere stops onderweg om te genieten van het uitzicht, uiteindelijk aangekomen in Røldal. Hier even boodschappen gedaan, camping met douche gezocht (hard nodig na onze wandeling van gisteren), en heerlijk in zwemkleding in de zon gezeten, nog een stuk gelopen, zalm gegeten (niet zelf gevangen). Zodra de zon achter de berg verdwijnt zakt de temperatuur enorm en zijn we blij met een dak boven ons hoofd.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.