Zoals de dag gisteren eindigde, begon hij vandaag: nat. Gelukkig had Evert gister WiFi en kon dus nieuwe afleveringen van House of Cards downloaden en ik had nog boeken genoeg op mijn Kobo staan, dus we hebben ons wel vermaakt tot het droog werd.
Rond een uur of 11 op de fiets naar Bath. Mooi rustiek pad langs de Avon met nu heel veel plassen en modder en onderweg een narrowboat in de sluis. Mijn fiets en ik zagen er niet uit toen we in Bath aankwamen. Evert (altijd) beter, die heeft betere spatborden🤣.
De fietsen geparkeerd bij het busstation en de stad ingelopen. Eerst naar het Romeinse badhuis met pumproom. Helaas werkte English Heritage en National Trust pas niet, dus het volle pond betaald. Zeer de moeite waard: de baden, de Romeinse opgravingen, het educatieve gebeuren, de animaties..geweldig. Daarna naar de abdij. Mooi, maar niet in geweest. In plaats daarvan naar de Tourist information voor tickets voor de hop on-hop off bus en een fietskaart. Zowel de citytour als de skyline tour gedaan. Leuk en interessant. Verder steeds terug naar de pleinen met life muziek. Na nog een pilsje terug naar onze bus. Vanwege het weer de keuze gemaakt om bij de pub aan de rivier, vlakbij de camping te eten i.p.v. in Bath.
Tot nu toe nog niet nodig, maar het eten staat nog niet op tafel.😁
Geschreven door 1sometimesfast