Voorbereidingen

België, Lommel

Over 10 dagen is het zover...
We zijn dan onderweg richting Marrakech.
Want daar begint de eerste rondreis van onze Wolfpack.

De laatste weken ben ik bezig geweest met het nadenken over en voorbereiden van leuke bezigheden voor de kids die we kunnen gebruiken als we onderweg zijn.
Ik heb geprobeerd om die bezigheden zo gevarieerd en simpel mogelijk te houden, gaande van spelletjes op de tablet als eenvoudige old school reisspelletjes.
Het is niet gemakkelijk om hier een balans in te vinden aangezien onze jongste zoon nog net geen 2 jaar is.

De volgende uitdaging gaat zijn om de bagage checklist zo volledig mogelijk te maken zodat we zeker niet te weinig en vooral niet te veel meenemen.
We gaan wat citytrippen in Marrakech, door het Hoge Atlasgebergte rijden, in de woestijn logeren, verschillende oude berberdorpjes bezoeken en een paar dagen aan het strand liggen in Agadir.
Veel verschillende dingen vraagt ook paar verschillende soorten kledingstukken.

Wij, en vooral de kinderen, tellen enorm hard af naar onze vakantie.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.