Vandaag onze rit naar boven richting Tossa de Mar.
Eerst zijn we Blanes gaan bezoeken, hier is op dinsdag altijd markt. Een zeer grote markt langs het strand met leuke kleding en hebbedingetjes. Blanes ligt op 5 minuten rijden van Malgrat. Een groot mooi zandstrand heeft Blanes met een leuk stuk om te wandelen. Wel zag alles we wat ouder en iets rommeliger uit.
Vervolgens richting Lloret gegaan, waar wij best wel een vooroordeel over hadden. Maar Lloret vonden wij echt heel leuk. Netjes opgezet en leuke smalle straatjes en pleintjes erachter. Gezellig druk en levendig, in het voor en naseizoen echt een aanrader voor alle leeftijden. Ook gezinnen en stellen. Lloret heeft ook een prachtig strand. Echt een aanrader deze plaats. Het bruist er gewoon. En nette winkels en terrassen. Niet wat je denkt allemaal friet van piet. Overal vind je trouwens goede parkeer terreinen, soms gratis maar ook soms tegen betaling. Lloret is de plaats naast Blanes dus vanuit Malgrat gezien 10 minuten rijden. Hoteltip: delamar
Vervolgens richting tossa de mar. Via een mooie berg route met prachtig achterland hebben we deze route gemaakt. Ongeveer een half vanuit Malgrat.
Tossa is een wat rustigere plaats maar met een prachtig fort en super uitzicht. Een mooi zandstrand met daarachter restaurants en winkels. Wij misten een beetje een boulevard.
Hoteltip: Golden Bahia
Geschreven door Vakantiexpertsdegroot.reisblog