Update 2.32h wakker worden omdak plasje moet doen.
Super verlopen met geen noemenswaardige passanten behalve enkele mieren muggen en motjes.
7.32 wakker geworden.
8h Dennis heeft voor ons de - tot nu toe - heerlijkste koffie gemaakt die we al geproefd hebben. Leuke babbel gehad ook.
We dachten - gezien hij hier al goed ingeburgerd is en ook de taal perfect kent - dat hij hier al een jaar of 20 woont.
Blijkbaar nog maar 6 jaar resident van panama. Heeft wel de Belgische nationaliteit maar resident van panama dewelke dezelfde rechten en plichten geven als een echte panamees. Oorspronkelijk is hij advocaat maar net zoals ik van oordeel zijn dat het ganse Belgische rechtssysteem stinkt. Je wordt harder gestraft als je je btw één dag te laat betaald dan een inbraak pleegt.
Dus net als ik het over een totaal andere boeg gegooid.
Brandt ook zelf z'n boontjes en heeft een 5 tal verschillende soorten koffie in de tuin staan.
Ook z'n brouwerij getoond die best imposant genoemd mag worden en waar hij best fier mag op zijn. Ondertussen 9h en uiteraard nog te vroeg om te proeven natuurlijk.
België staat gekend voor z'n bieren en daarom wordt hij dikwijls gevraagd om biersommelier te zijn bij lokale grote brouwerijen.
Gerst en Hoppe en ook de chocolade laat ie overkomen van België.
Superrrrrrrr geregeld toch?!?!
Ontbijtje gegeten op een schommel. Sausage, uiteraard een Belgian waffle, eggs, vers fruitsap, fruitsla en opnieuw een heerlijke koffie.
Miiiiiir moe ta toch nie sien é .... we're happy.
Sebiet douchke nemen .... en de vogels de shock van hun leven geven .... 't is in open lucht he 😵💫
Wordt vervolgd
Waar ik al voor vreesde ..... Slechts één draaiknop dus koud water en twee zeepbakjes. Slik
Knop omdraaien, ff naar je tweede adem snakken en valt uiteindelijk nog reuze mee.
Vandaag zondag een ritje gedaan naar Las Tablas in Los Santos. Gewoon de weg gevolgd waar ze open zijn dus.
Eens rondgelopen in een halfdood stadje (tja 't was zondag) en een restootje binnen gesprongen voor een knabbeltje.
Passeerde er daar opeens een flashy auto met gigantische boxen erboven gevolgd door een stoet mensen waarvan de eerste (een dame) door een micro aan 't brullen was. We dachten oorspronkelijk dat het voor de verkiezingen was tot ze ook ons een flyertje in onze handen toestopten.
Yves zei dat het voor een lokale sportclub was ofzo. Hahaha nogmaals het bewijs dat een man enkel naar prentjes kijkt he 🥴
"Ook jij ben een winnaar" is de letterlijke vertaling van de voorpagina bij de sport prentjes tot je de binnenkant ff analyseert.
Jesús hier, El Dios daar, Juan 10:10 met als slot Amén
Ook hier lopen de kerken blijkbaar leeg dus gaat de kerk zelf op ronde naar de hoeken van de straat met hun verkondigingen. Kunnen ze de mis al wandelend meevolgen dus geven ze er hier een sportieve toets aan en de minder mobiele senioren kunnen van thuis uit ff meevolgen.
Er loopt ook een ijskar en een drankkarretje mee met de vloote. Uiterst interessant in die hitte.
Uiteindelijk eindigen ze op het stadsplein met kleine kiosk net waar onze huurauto geparkeerd stond.
Daar breekt zowat een volksfeest uit.
Snel wegwezen of ze bekeren ons nog was alvast mijn verkondiging.
Ik vroeg Dennis wat al die stieren tekeningen betekenden in de regio. Torro hier Bull daar. We dachten dat hier een kwekerij van koeien was of een lokaak restaurantje "Las mañas" ofzo. Zelfs het lokale strand noemt Playa del Torro en een wijk Hacienda El Torro.
Blijkt dit de naam te zijn van de haaien die hier zo talrijk zitten: stierenhaaien of Bullsharks.
Soit daar heb ik nu WEL veel van gezien op National Geographic en Discovery dus beslist dat er geen teentje van mij het water genaakt.
Hier zitten blijkbaar ook brulapen, tarantula's, coyotes, schorpioenen en een pak soorten giftige slangen.
Genoeg info dus om te beslissen dat ik vanavond zo weinig mogelijk ga drinken zodat ik 's nachts niet meer in 't pikdonker blootvoets en naakt over dit domein naar de bano moet.
Kent get!
Wist je
dat je nooit recht voor een tarantula mag staan? Die kan vliegensvlug tot 5 meter ver in de hoogte op je springen.
Feit is dat hij slechts recht vooruit kan springen! Dus als je er eentje ziet ff even opzij staan zodat je er niet loodrecht tegenover staat zei Dennis.
Easier said than done peisnk als je ermee geconfronteerd wordt!
Soit night night guys en droomt er niemand he
cu 2morrow guys
Geschreven door Trinyyves.reisverhalen