Markt bezoeken om in het Spaans te bestellen

Spanje, Barcelona

Zaterdagochtend was mijn favoriete opdracht als docent Spaans. De groepjes werden verdeeld over twee markten en het was de bedoeling dat ze zes producten gingen kopen in het Spaans. Als bewijs moesten er vier video's van de aankopen worden gemaakt en ingeleverd. Elk groepje kreeg een envelop met 10 euro en een woordenlijst van producten die je op de markt kunt kopen. Om bij de markten te komen, mochten ze gebruik maken van het openbaar vervoer met hun OV-kaart. Ze konden met de metro, bus of gewoon lopen.

Het was prachtig om te zien hoe ze samenwerkten. Op de markten overlegden ze wie wat ging doen. Ze kochten de producten, maakten de video's en stimuleerden elkaar het goed te doen. De samenwerking en vrolijkheid waren geweldig. Ze hielden de tijd in de gaten en elk groepje was op het afgesproken tijdstip terug in het hostel. In de bar van het hostel hebben de groepen hun uitvoering van de opdracht gepresenteerd. Groep 1 heeft als verrassing aan de docenten ieder een bord met het gekochte fruit (ananas en watermeloen) uitgedeeld. Dat was een lekkere verfrissing!


Zaterdagmiddag waren de studenten vrij om zelf plannen te maken en de stad te verkennen. Ze genoten van hun vrije tijd en ontdekten meer van Barcelona op hun eigen manier.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.