Verhaal van de eerste ontmoeting met Annebeth in Barcelona

Spanje, Barcelona

Op vrijdag werden de studenten in groepjes van 5 à 6 verdeeld, elk groepje onder begeleiding van een docent. De eerste activiteit was een soort audit in verschillende winkels in Barcelona.

Ze bekeken de CSP's (Customer Service Points) en kregen verschillende criteria om te evalueren. De groepjes onderzochten de presentatie van de producten, de klantenservice, de prijzen en meer. De studenten gaven interessante presentaties en deden goede aanbevelingen.
Het was een zeer positieve en leerzame ervaring, vooral op het gebied van samenwerking. De verschillende groepen klikten meteen. Als docenten genoten we enorm van het zien hoe ze spontaan, leuk en enthousiast samenwerkten.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.