Geschreven door Stapmaatjesonderweg
Ik lees dat alles goed gaat met jullie. Geniet maar van deze mooie tijd. Hier alles ok. Eindelijk een droge dag en een beter vooruitzicht voor de komende tijd . Al
Monik VdL 2024-05-08 19:41:57
Aline je plantjes zijn ok, maar de azalea op de tuintafel is dood, We zullen hem vervangen . Zondag is het bloemenmarkt.... Je klimhortensias zien er mooi groen uit en groeien goed, maar bloemvorming is niet te bespeuren misschien volgend jaar? MADY nodigt ons uit voor een etentje in de Bemde. Ik heb haar uitgelegd dat je er niet bij kan zijn tot half juli .
Monik VdL 2024-05-08 19:56:45
Eindelijk gelukt om jullie trip te volgen dankzij Nathalie. Succes
Pol en Judith 2024-05-08 20:28:53
Tof dat jullie dat Amerikaans madammeke zo goed geholpen hebben. Ook zij gaat jullie nooit meer vergeten. Ik wens jullie nog veel slappe lachplezier en minder kilo's op de rug.
Peggy 2024-05-09 11:44:01
Hallo alle twee,wij hebben vandaag op O.H.Hemelvaart een mooie warmere dag,weliswaar zonder zon,maar geen regen Dat is al super. Verder hoop ik dat bij jullie alles goed verloopt,ik stuur jullie Veel moed en veel plezier. Je buurvrouw.
Vanderauwera yvonne 2024-05-09 16:06:57