Van Gorinchem naar Maarssen

Nederland, Maarssen

Hallo beste volgers,
vandaag zou het nog warmer worden als gisteren en omdat wij in de schaduw lagen hebben we daar nog maar even van geprofiteerd, na in het netjes verzorgde toiletgebouw ons te zijn wezen opfrissen een klein dagelijks ontbijtje en voldoende pillen genomen en de boel aan kant gemaakt te hebben was het inmiddels half tien, tijd om de motor te starten en Gorinchem te verlaten. Om te beginnen voorlopig maar richting Vianen, onderweg natuurlijk als eerste echte obstakel de spoorbrug bij Arkel waar we een kwartier geduld moesten hebben maar verder vlot door alle bruggen zonder oponthoud. Omdat we rond twaalf uur bij Vianen waren dachten we daar even te gaan eten in de oude passantenhaven maar die is weer gratis dus lag bomvol met voornamelijk diknekken dus maar gelijk naar de sluis waar we snel aan de beurt waren maar eenmaal binnen ruim de tijd hadden om te eten en de sluis schutte uiteindelijk zo'n 15 jachten. Wij hadden inmiddels gekozen niet de Lek op te draaien maar over te steken naar Vreeswijk wat de meeste anderen ook deden, de sluis stond met één pand open dus wij allemaal netjes naar binnen en zoals gewoonlijk daar wachten op de dingen die komen gaan, nu om een lang verhaal kort te houden hebben we er ruim een uur over gedaan om uit te kunnen varen. Daarna gingen we richting Utrecht had ik verzonnen en zo gingen we via Nieuwegein en Jutphaas naar de Zuidersluis om dan het Amsterdam - Rijn kanaal over te steken en zo de Noordersluis in te varen. Na deze sluis waren we nog met twee jachtjes over en gingen (onder)door de vele stenen boogbruggen tot de Weerdsluis waar we besloten niet te overnachten maar door te gaan naar Maarssen. Niet zonder vijf kwartier wachten waarbij we tijd gebruikten voor ons avondeten met de nodige pillen en daarna ging het langzaam verder tot we om zeven uur in Maarssen afgemeerd lagen en als eerste een verfrissend bad zijn gaan nemen in de nette doucheruimte bij het museum.
Groeten van de Remar Crew.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Geniet maar lekker van de zevende hemel, wij zullen wel werken... .

De Bonkies 2018-05-08 21:32:20

Wij ook! 😉

Patty en Luc 2018-05-08 21:41:25

Ben met dit mooie weer een boottochtje wezen doen met een fluisterboot in Werkendam...mooie foto's kunnen maken en mij even kunnen opladen. Veel plezier verder...komende dagen wordt het koeler..

Martine 2018-05-08 21:45:25

Ge moet ook maar gaan varen met zo een mooi weer dan komt iedereen buiten En ligt natuurlijk waar het gratis is Maar zo te horen toch een leuk toertje Wij beginnen maandag waarschijnlijk aan de boot

Jean en denise 2018-05-09 08:58:19

Waar blijven de foto's

Ed 2018-05-09 17:03:00

Beste Riet en Ton. Hartelijk bedankt weer voor de verslagen. Geniet van jullie reis. Groetjes van ons.

Peter en Marijke 2018-05-09 19:58:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.