Camping Puttgarden - terug bij het begin.

Zweden, Helsingborg

Terug op het vaste land van Europa. Het was een geweldige belevenis. De terugreis verliep meer dan voorspoedig. Bij de boot een file van 3 km en we dachten dat het wel heel lang zou duren maar tot onze grote vreugde konden we met de eerstvolgende boot mee. Beetje veel wind nog onderweg maar inmiddels is die zomerstorm ook hier voorbij en we zitten in prachtig weer aan een borrel. Dit is voorlopig ons laatste blog want de komende dagen gaan we wat vrienden bezoeken, een paar dagen Duitsland zien, een paar boodschappen doen etc. Als we definitief thuis zijn zal ik een afsluitend berichtje schrijven. Dankjewel allemaal voor het meeleven, meelezen en de leuke reacties. Tot gauw. Petra en Robbert.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Dank je wel voor het zien van de mooie foto’s en beschrijving van een prachtige belevenis / reis. Fijne dagen nog. 💁‍♀️

Tineje 2024-07-07 17:29:50

Dank je de geweldige blog, we hebben genoten van jullie belevenissen. Tot gauw.

Philip en Marga 2024-07-07 18:27:37

Nou Petra en Robbert het was heel leuk om op deze manier met jullie mee te reizen prachtige foto,s mogen zien van n heeeeeel mooi land! Wens jullie n goede terug reis en weer heel thuis. Grt van ons xxx

Lenie en Frans 2024-07-07 19:03:34

Bedankt voor jullie verslagen de afgelopen 2 maanden. We hebben genoten. En ook bedankt voor de prachtige foto's. Goede reis terug naar huis. We spreken elkaar gauw.

Joop 2024-07-07 19:42:40

Mooie reis…en de reis is nog niet voorbij! Wordt de Bosrand nog aangedaan op de laatste etappe? 🤔😘

Rolf 2024-07-07 20:44:53

Gave reis tot nu toe. Bedankt voor de berichten en een behouden thuisreis.

rics.reizen 2024-07-08 12:13:06

Was heel leuk om mee te lezen. En wat heerlijk dat jullie zon mooie lange reis hebben kunnen maken. Bedankt voor al je blogs en foto's

Hennie 2024-07-08 17:33:13

Het was een feest om mee te mogen lezen wat jullie allemaal mee hebben gemaakt. Tot later in Castricum.

Nanda en Joop Kleijne 2024-07-08 21:50:33

Dat was idd een mooie belevenis!!

Frank 2024-07-11 10:57:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.