Dagje Alicante

Spanje, Santa Pola

Kerst achter de rug. 1e kerstdag stukje gewandeld over het strand en later tegen de avond gegourmet in de voortent. 2e kerstdag lekker in de zon gezeten en eind van de middag naar het dorp gegaan. Wat geslenterd langs de winkeltjes, drankje op het plein waar van alles te doen was voor de kinderen ondanks dat men geen 2e kerstdag viert hier. Vervolgens op het plein gegeten en rond 20.00 u weer terug op de camping.
Vanmorgen in Santa Pola op de bus gestapt naar Alicante. Het was zoals gebruikelijk prachtig weer maar het is met name ‘s nacht echt wel kouder en vochtiger dan eerder. Dus ‘s morgens eerst maar even de kachel aan. Wat zijn we blij met onze dieselkachel als we zien hoe vaak met name de Zweden en de Noren sjouwen met gasflessen. Scheelt een hoop werk en een hoop geld. Nou ja, de investering is er nog niet uit maar gemak dient de mens. Het was een leuke bustocht. We kwamen langs plaatsen waar we met de fiets ook al geweest waren en kwamen tot de conclusie dat met de fiets naar Alicante ingewikkeld is, klopt. Het laatste stuk is erg druk langs de weg, gaan we dus niet doen. De bus is prima voor als we nog een keer willen. Langs de kerststalletjes geslenterd, het kasteel bezocht en echt prachtige uitzichten gezien. Lekker op een terras in het zonnetje aan de mosselen en straks thuis een kopje soep met een stokbroodje.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk weer overdag! Leuk om weer te zien, geniet!

Eveline en Ric 2023-12-27 18:33:21

Vroeg me al af of de kachel wel nodig is? Ja dus. Nou hier ook! Samen met laarzen, regenbroek en paraplu 🥶💦 Wat een k-weer! En dat met twéé honden in de toko! 🫣 Nou, ff doorbijten en op naar het nieuwe en hopelijk qua weer een beter jaar. Al gehoord van E van E?

Rolf 2023-12-27 18:35:56

Mooie feestelijke straten. We hebben de kerst met familie doorgebracht en opa heeft weer van zijn kleinzoon genoten.

Saskia 2023-12-27 20:41:24

Wat een leven 🥰

Inge 2023-12-27 21:02:10

Lekker genieten van het mooie weer. Hier alleen maar grauw en grijs 😢

Inge 2023-12-27 21:02:49

Wel de kachel een graadje lager hè. Goede jaarwisseling. Wij hebben dan waarschijnlijk natte voeten. in de berging staat een paar cm water.

Joop 2023-12-27 22:33:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.