Wat een dag.
Vanmorgen al heel vroeg weer op pad. 08.00 u in de bus. Eerst naar Argos gegaan waar opgravingen gedaan zijn en men de tempel van Apollo heeft gevonden. Heel bijzonder is dat de zuilen van de tempel er nog helemaal staan.
Daarna naar het kanaal van Corinthe. Daar heb ik al over geschreven omdat we eroverheen reden maar nu zijn we het wezen bekijken. Wat indrukwekkend een relatief smal kanaal tussen mega hoge rotswanden. Het kanaal is 6.3 km lang maar dat lijkt helemaal niet zo. Het verbind de Ionische zee met de Egeïsche zee en scheelt bijna 250 zeemijlen varen.
Daarna koffie gedronken en op weg gegaan naar Oud Corinthe. Daar staat bovenop een grote berg een kasteel. Een enkeling ging maar omhoog omdat het een meer dan flinke klim is. Robbert is uiteraard naar boven gegaan. Heen 25 minuten terug ruim een half uur omdat het spekglad was. Op het terras beneden was het goed toeven. Na gedane arbeid is het goed rusten dus door naar Loutraki voor de lunch. Aan de boulevard van Loutraki lekker aan de vis geweest. Mosselen, sardientjes en garnalen. Om een uur of 3 nog even naar Heraion om een vuurtoren te bekijken. Wij waren er niet echt van onder de indruk maar de Grieken zijn er trots op. Tegen 18.00 uur volledig uitgewoond weer op de camping. Onderweg een klein beetje regen en dreigende wolken. Op de camping was niets aan de hand. Er is wel wat wind gekomen en de temperatuur is gedaald naar zo’n 25 gr. Lekker. Morgen wordt het weer warm zeggen ze. We gaan het zien. Morgen weer een rustdag dus of we iets beleven ……..
Geschreven door PetraBoswinkel