Goedemorgen allemaal, leuk om te horen José dat het mooi was in mei, maar wat zeiden ze van Juni ππ en ja planning was, maar zon bepaald π. Ja Tas wisten dat het duur land is, maar Yvonne heeft vanmorgen goede zaken gedaan 32 verschillende broodjes voor in de oven voor €6,65 dus dat is een koopje π. Ja Carolien, schoenen zijn weer droog dus ....haha. Vandaag had je iets meer mogen duimen, want zon liet het afweten vandaag π. Dag Gerard en Rianne, dat kippenvel heb je goed gezien, Yvonne heeft nu de Noorse trui aan, zitten op de Noordkaap 4gr.
Vanmorgen om 7:00 uur op en even Flasko aandacht gegeven π, is ‘s morgenvroeg altijd super lief. Hierna Yvonne wakker gemaakt en heeft ze de broodjes alvast gebakken, zo dat we die onderweg kunnen opeten. Na Flasko uitgelaten te hebben en alles opgeruimd te hebben gingen we 8:30 uur weer op weg naar Honningsväg, het was bewolkt en miezelregen maar er zaten ook 2 stukjes blauwe lucht, helaas heeft de zon zich op een paar momentjes na nog niet laten zien. Maar gelukkig was de mist snel weg en konden we gewoon van het Noorse schoon genieten, dit keer hebben we Moose borden en echte, levende en in wild loslopende Moose gezien, zelf een jonkie bij zijn vader. Ik denk dat we er wel 60 hebben gezien, ook zijn we de tel kwijt geraakt van watervallen, we zijn gestopt om ze te fotograferen want thuis zie je straks niet meer het verschil ππ. Onderweg hele mooie luchten gezien, tot zwarte toe, de laatste 15 km hebben we regen en storm gehad, we reden op een gegeven moment nog maar 30 km, gelukkig was het wel al aangegeven op borden dat het hard kan waaien. We zitten nu in de camper op de Noordkaap lekker heen en weer te schudden, moeten misschien vanavond even camper draaien anders kunnen we niet slapen π. Onderweg heerlijk gegeten boerenomelet met brood, heeft Yvonne gemaakt terwijl ik in de storm Flasko mocht uitlaten, die trouwens erg genoten heeft van de sneeuwresten.Heb net warme chocomelk met slagroom op en Yvonne natuurlijk koffie.
Net toen ze water wilde koken was de gasfles op, hadden al 1 extra gehad, dus we hebben er nog 2, maar ik in de storm en miezelregen voor het eerst een gasfles wisselen, alles is goed gegaan, Yvonne kan weer gas gebruiken, maar als jullie geen verslag meer ontvangen dan weten jullie de oorzaak alvast π€ͺ. We zitten moed te verzamelen om even alvast een eerste keer naar de Noordkaap te lopen, laat het straks weten. Het is gelukt, we zijn wel weg gewaaid, moesten ook foto’s voor andere mensen maken, maar kon je handen niet stil houdenπ¨. Gaan vanavond nog een keer, misschien komt er tussen 21 en 23:00 uur een zonnetje, staat op Weer Online dus dan krijg je nog een update π
Geschreven door Otto.Yvonne.Vakantie