Langs de Lek

Nederland, Streefkerk

Net voor de middag toegekomen op boerderij Treure. Een leuke plek aan een gracht/vijver. Mooi uitzicht over polders en molens. Op en top Holland 😉.
Na een lichte lunch springen we op de fiets voor een tocht door polders, mooie dorpjes langs de grachten en langs de Lek. Hiervoor moeten we 2x de veerpont nemen. We hebben eindelijk ook wat lenteweer dus het is genieten. Na de rit zetten we ons als echte zonnekloppers aan ons busje en genieten van de rust. De zon haalt ook de bbq boven. Na het eten nog even de benen strekken richting zonsondergang.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.