DAG 16

Nederland, Hellevoetsluis

We zijn blij dat ons vliegtuig terug naar huis geen vertraging heeft, want we hebben nu al een lange dag achter de rug. Zo'n nachtvlucht is toch weer heel anders dan de heenreis. We krijgen meteen een goodiebag uitgereikt met wat spulletjes voor de nacht en dan gaat het licht uit voor de mensen die willen (en kunnen) slapen.
Het is wel mogelijk om op je persoonlijke scherm wat films naar keuze te kijken of een spelletje te doen, maar de nacht duurt toch erg lang.
Iets voor half negen -Nederlandse tijd- landen we weer veilig op Schiphol, waar Thomas ons na afloop van zijn nachtdienst komt ophalen om ons naar huis te brengen.
Koffers uitpakken, was aanzetten, heerlijk douchen en dan proberen wakker te blijven. Om weer snel in het ritme te komen is het beter om pas 's avonds weer te gaan slapen.
Onze olifant is gelukkig ook heelhuids overgekomen en krijgt een mooi plaatsje op het dressoir als aandenken aan deze onvergetelijke reis.


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Welkom thuis

Margret 2016-12-07 21:19:08

Ger en Marian, toch nog even een laatste reactie .Wanneer ik dit schrijf zijn jullie weer thuis. Wat hebben jullie genoten van deze bijzondere reis.! Wat een lekker eten heb ik allemaal voorbij zien gaan. Dat wordt even wennen voor jullie. En wat een prachtige OLIFANT, super!! Rust mar lekker uit de komende dagen van alle indrukken. lieve groet,

Alie 2016-12-08 19:28:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.