Start Pieterpad

Nederland, Brummen

Nou daar gaat hij dan.
Mijn eerste meerdaagse fietstocht. Vanmorgen de fiets op de fietsdrager en naar Etten Leur voor een optreden met de Kerkzwervers.
Optreden heb ik voor het laatste nummer "Oh happy day" gelaten voor wat het was en ben naar het NS station gefietst. Was wel voorzien en de reserve pianist zat al klaar.

In de trein is het druk en dadelijk spannend om in Zwolle over te stappen in 4 minuten. Perron 10 lift naar boven, naar perron 6 met lift naar beneden🤔🙊🥴

Jammer dan...... nu in stoptrein naar Groningen...

Tja, het is vakantie dus relax😋... trein naar Winsum is 40 minuten wachten op perron 2 of 3... dat is hier telkens een verrassing. Wel mooi dat de camping belde...waar ik bleef 🙊
Mijn plekje is nog vrij maar mag me melden bij het restaurant.
Pieterburen gaat het niet worden vanavond. Even verzinnen vanavond of ik morgenvroeg toch nog even op en neer rij. Ligt een beetje aan mijn eerste nacht in de tent. We zien wel.

Aangekomen in Winsum om 19.00 uur. Tentje opgezet en een wijntje opengetrokken om de start te vieren. Kopje soep en 2 boterhammen voldoen. Appeltje.... jaja ik eet een appeltje als toetje en dadelijk nog een bakkie koffie maken. Ben benieuwd met de nescafe.
Ik zal proberen de blog in een keer te uploaden en niet als nu 3 of 4 x??

Vakantie🍷👍

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Trein in Etten-Leur gemakkelijk gehaald dus, hopelijk ook in die Zwolle. Het is ons goed gelukt om met Oh, happy day een heerlijk optreden af te sluiten. Geniet van het Pieterpad met veel 'happy fiets days'!

Wilma 2021-09-12 19:45:42

Zet um op Marcel.

Annemiek 2021-09-12 19:48:53

Lekker slapen in de tent, xxx Morgen lekker fietsen met windje mee en een zonnetje.

Anja 2021-09-12 21:41:06

Veel succes👍👍

Dini 2021-09-12 23:22:52

Mooie camping Cel! ;-) Goede reis! Enjoy.

Mirjan 2021-09-13 17:08:38

Heel veel succes Marcel, maar vooral veel plezier (lekker van genieten)

John 2021-09-14 15:55:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.