Koh Samui

Thailand, Surat Thani

De drie dagen op Koh Samui zijn voorbij gevlogen. Helaas niet zoveel zon gezien, dus nu vliegen we hopelijk naar wat meer zon (Krabi). De temperatuur was prima, dus we hebben ons goed vermaakt. We kwamen de eerste dag aan met de ferry. We hebben het strand en het plaatsje meteen maar even verkend. Relax dagje van gemaakt op het strand. Heerlijk! We zaten de eerste nacht in een wat luxer hotel. Waren we ook wel aan toe na het basic hutje in Khao Sok. We hadden zelfs een bubbelbad. Daar hebben we ook maar even lekker in gebubbeld. ‘S avonds lekker uiteten geweest. Dit eiland is wel wat duurder en is wat meer afgestemd op het toerisme. Geen rijst, maar pasta! Mmm. De tweede dag stond er een verhuizing op de planning. Een eindje verderop ‘New Hut’. Een leuk hutje op het strand, met uitzicht op de zee. Genieten. Ik kreeg er weer een beetje een camping gevoel van. Om 7 uur ‘s ochtends hoor je de mensen praten naast hun hutje en met de toilettas onder de arm naar de wc. Ik heb genoten! De tweede dag zijn we naar een vissersplaatsje ‘Bophut’. Schattig plaatsje! Vervolgens zijn we met de taxi naar Chaweng beach gegaan. Daar begon het helaas hard te regenen. Dat was even een domper. We lazen berichten dat er een storm op komst was. Niet best. Gelukkig viel het op het land mee. Maar we besloten wel om met het vliegtuig het eiland te verlaten, in plaats van met de boot. De berichten gaven aan dat dit toch wat gevaarlijk kon gaan worden. Na een potje ‘kaarten’ in het restaurant bij onze hutjes was de dag weer om. De laatste dag hebben we een tour met de hoogtepunten over het eiland gedaan. Bij de tempels moesten uiteraard de sjaals weer om. Naast de tempels bezochten we een ‘monkey show’. Zo zielig! Aapjes aan een touwtje die trucjes moesten doen. Deze stop had ik liever overgeslagen. De waterval was ook erg mooi! Veel mensen die er een tochtje op een olifant maakten. Arme beesten! Terug bij het hutje hebben we de vliegtickets geregeld en onze volgende overnachting geboekt. Daarna was het even tijd om te relaxen. En wie kwam daar tevoorschijn? De zon! Zon, zee, strand, boekje, hangmatje: perfect!
‘S avonds in het dorpje hebben we de dagen op Koh Samui afgesloten. Nu bijna in Krabi na een korte vlucht met een super mooi uitzicht!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

wat een leuke fotos vooral de mooie benen , nog een fijne week verder groetjes oma.

0ma de roos 2018-08-10 21:36:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.