Dagje regen en zo

Verenigd Koninkrijk, South Hams

Tjonge! Wij zijn vereerd door jullie belangstelling voor onze reis...zoveel leuke reacties!
Vandaag krijgen we onze verdiende(?) Loon. Gierende wind op zee (6-8) en hier op de rivier forse windstoten. De regen striemt over de boot maar wij zitten lekker droog. Lezen, beetje internetten en een brood bakken.
Voor alle duidelijkheid: wij liggen NIET aan het Waste Pontoon! Dat is hier even verder op. Het is letterlijk een drijvende stijger midden in de rivier met afvalcontainers. Daar ga je dus met je dingy naar toe.
Wij liggen aan het Deep water visitors pontoon (zie foto). Kost ) £15 per nacht. Geen stroom of water. Maar we draaien de generator af en toe een half uurtje en als de zon schijnt houden onze zonnepanelen de accu's op 100%. De grote jachthaven hiernaast kost minstens £60 per nacht en is lang niet zo leuk liggen. Wel stroom en water.
Morgen gaan we naar Paignton wandelen en met de stoomtrein terug.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Klinkt als heerlijk relaxen,goedzo!

Elly 2024-05-29 18:06:05

Na regen komt…. 😉

Adrie 2024-05-30 17:06:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.