OCHTEND! Een ongelukkig kind voelt de nood om een uur lang heel de camping bijeen te schreeuwen. Ja iedereen is wakker.
Na de lange rit van gisteren hebben we beslist om vandaag een dag op het strand te zitten. Plage de la Remigeasse, daar zaten we. Het was een populaire plek, er zat wel wat volk.
Toen we aankwamen, was het water dichterbij aan het komen. Het was nog ver van hoogtij dus we dachten, hier zitten we safe in het zachte zand. Not! Marleen en ik direct een dijk bouwen om het water tegen te houden. Met al onze moeite beslist mama toch om te verplaatsen. Al dat werk!
(Ze had gelijk, een halfuur later was onze dijk weggespoeld)
Vandaag was het verschil tussen hoogtij en laagtij terug super duidelijk merkbaar, zeker omdat we er nu heel de tijd op stonden te zien.
Dus een dagje op het strand. Het water was nog steeds fris maar het was zo warm dat we er echt nood aan hadden. Er stond weinig wind, dus ook niet super hoge golven.
We wouden stiekem barbecueën op het strand, maar er was zoveel volk. Voor elke 2 families dat weggingen, kwam er weer een andere bij. Dus hebben we dat idee maar afgeschaft.
En wat is dan beter dan McDonald's 🤣. Even langs de Intermarché en om 20u chicken nuggies eten.
Terug op de camping was de nood aan een lekker warme douche hoog. Ik dacht ideaal, om 21u zal het toch niet meer druk zijn... Nee dus, heel de camping moest precies dan douchen. Rustig chill onder de douche was het jammer genoeg niet. De douche zelf had ook een eigen willetje. Heet water, koud water, HEET, koud... Aangename straal, klein straaltje enzovoort enzovoort
Tijdens heel dat gebeuren, was er ook een klein 'concertje' aan de gang. Een persoon die liedjes misvormde en er dan nog valser op mee ging zingen. Verschrikkelijk. Dan zet ik mijn eigen muziek maar luider op 😉.
Dat was het voor vandaag, morgen doen we een boottocht!
(De wifi werkt weer niet dus dit krijgen jullie allemaal morgenvroeg pas te zien)
Slaapwellekes ❤️
Geschreven door Lana.verfaillie