Dag 2

Frankrijk, Bormes-les-Mimosas

Ma 5/7

Vandaag begon de dag om 8u15, na een goede nachtrust in mijn gekende bedje. Op naar de bakker met opa! We hadden geluk, ze hadden juist vers stokbrood. Wij dus met twee warme stokbroden terug. Daar hebben we lekker van genoten bij het ontbijt!
Na het ontbijt hebben we alles verder uitgepakt en de mistral (die smalle plank) uit 'het kot' gehaald. Dan de fiets van opa in elkaar zetten en de kilometerteller installeren, een heel gedoe!

Tijd voor middageten! We hebben genoten van het tweede stokbrood, en oma van haar fjord brood van de Roscam 😄. Het was pittig warm, zeker omdat ik half in de zon zat. Niks gewoon ja met dat weer in België.
Na een lijstje op te stellen, zijn we naar de Carrefour gegaan. Daar zijn we dan zeker vanalles vergeten ja. Patatten eten zonder patatten is nogal moeilijk... Op naar de volgende, en belangrijkste stop: de ijsjeswinkel! Blijkt dat die enkel in de ochtend open is. Geen ijsjes dus 😢.
Na uitladen komt oma daar met een berg rabarber af. Die hebben we dan gesneden en oma heeft er hopen rabarbermoes van gemaakt. Zeer lekker zeggen ze, niets voor mij 😊.

Ik zat dan rustig te relaxen, dan komt opa naar mij: kom Lana we zijn weg! Hop naar de wijnwinkel (wijnen wijnen!) Daar hebben we dan de geliefde rosé gekocht, ook niets voor mij 😝.
Voor het avondeten hadden we kip met rijst, wortels en een koolrabi. Vers van de tuin in Mortsel, net als de rabarber. Natuurlijk moet er Parmezaanse kaas bij mijn rijst (echt lekker) dus ik maar kaas raspen. Goed voor de spieren zegt.
De rest van de avond is een rust avond, morgen gaan we naar het strand! 🥳🥳
Oh ja; er loopt hier nu een zwarte kat rond die gewoon binnenkomt! Dat was ik gisteren vergeten melden in mijn verslag.
Dat is het voor vandaag, tot morgen beste lezers ❤️

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

En ook heerlijke tomaten gekocht? 🙃

Helena 2021-07-05 21:31:45

Amai wat een miserie met de winkels. Maar goe dat je toch nog hebt kunnen genieten. Is mis het stokbrood en het warme weer echt. Veel plezier op je volgende stranddag! 😊

Yoni Verfaillie 2021-07-05 21:31:58

Wat een heerlijk verslag van een fijne dag! Ik ben vandaag na lange tijd nog eens echt 'live' gaan werken. Ik had er stress van Echt waar! Ben zelfs verloren gelopen in de fietsenstalling. Die is in de kelder en ik vond de lift niet meer . Grappig maar t is goedgekomen hoor. Lieve groetjes aan jullie!

Marleen 2021-07-05 21:35:44

Veel plezier daar in Frankrijk! 😊 Groetjes Liana

Liana 2021-07-05 21:37:54

@mama: dat lees je morgen.... (Ik mag geen tomaten eten met die aft moehahahahaha)

lana.verfaillie 2021-07-05 21:38:09

@Marleen: verloren in de fietsenstalling?? Maak dat mee! Toch een goed einde van het jaar om elkaar nog eens live te zien zeker. Groetjes terug!

lana.verfaillie 2021-07-05 21:39:18

@Liana: thanks!!

lana.verfaillie 2021-07-05 21:42:57

Oh zo fijn om te lezen!!😍 Ik zie het allemaal figuurlijk voor mij☺️ Geniet maar voor ons allemaal!☀️

Alissa 2021-07-05 22:59:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.