Olifanten

Botswana,

Een heerlijk rustig ontbijt, want we vertrokken pas om 10.00 uur, omdat sommigen van de groep een rondvlucht boven de delta gingen doen.
Een korte stop in Maun om water en lunch te kopen en dan 360 km door naar Elephant Sands.
Onderweg een aantal olifanten gezien en mariboes.
Rond 16.00 uur aan in Elephants Sands in Nata. Wat een enorm leuke lodge. Restaurant gebouwd aan waterhole en er komen steeds olifanten om daar te drinken.
Ze lopen ook vlak langs de simpele chalets van tentdoek.
Het uitzicht vanuit de chalets en het restaurant op de waterhole is fenomenaal.
Genieten dus.
Het buffet was prima verzorgd en met de jeep werden we ‘s avonds voor ons chalet afgezet. Het water werd na 22.00 uur afgesloten tot de volgende morgen 5.00 uur, omdat de olifanten anders op zoek naar water de leidingen kapot maken.
Net voor we naar bed gingen, kwamen er nog zo’n 20 olifanten op gepaste afstand van elkaar richting de waterpole. Er zaten nog 3 kleintjes bij. Wauw,, wat een ongelooflijk mooie en indrukwekkende ervaring.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.