Dag Zuid Afrika, welkom in Namibië

Zuid-Afrika, Cederberg Local Municipality

Dat was een kort nachtje. Om 5.15 uur ging de wekker, maar toen hadden we de eerste koffie al op. De restanten van ons verblijf ingepakt en onze bagage voor 6.00 uur al beneden gezet om in te laden. Om half zeven aan het ontbijt en om 7.15 uur vertrokken we voor een rit van ongeveer 560 km Dus een lange zit met wat plasstops
Het is daar een vruchtbare grond en zo hebben we aardig wat graanvelden en citrusbomen gezien onderweg. Het landschap wordt steeds soberder en de woestijnsinvloeden zijn zeker al zichtbaar.
Een laatste stop in Zuid Afrika in Springbok. Aan de kant van de weg verschillende aftrekplekken ( picknickplaats)gezien en daar onze gekochte lunch gegeten.
Daarna naar de grensovergang. Denk niet dat dat snel gaat. Zuid Afrika ging vlot, maar Namibië was erg traag.
Formulier (wat we al ingevuld hadden) inleveren en wachten op het stempel. Pfff, fijn 1 post bezet, terwijl ze 5 posten hebben.
Nu ja, dat heet reizen.
Rond 17.00 uur aan in het schitterende complex in Norotshama aan de Oranje rivier.
Weer een enorm mooie, ruime kamer. Toch altijd jammer dat je iets net niet kan vinden en de hele tas bijna leeg moet halen. (Ligt het ook nog bijna bovenop🙄)
Daarna eindelijk een pilsje, want we hadden echt enorme dorst.
Het eten van deze avond was prima en de drank erg goedkoop😁
Na ons buffet dat we heerlijk buiten gegeten hebben, was er ook nog een vuurtje, waar eerst de braai( barbecue) was en konden we dit zelf met stokjes met wensennaan steken.
Hoe grappig was het dat we in 4 talen veeeelkomt werden met een woordje en een drankje.
Nou en toen was het toch echt wel bedtijd na zo’n lange dag.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ikke wil ook 😀Wat een droom reis ladies. Super

Monique 2023-02-17 09:14:58

Veel reizen vandaag, maar mooie dingen gezien onderweg en nu klaar voor deel 2 van het avontuur!

Borsjan 2023-02-18 11:19:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.