Vierde dag en met auto

Griekenland, Arkasa

Na de koffie naar de receptie gegaan en kijken of de auto er al is. Om 10 uur is de verwachting. En ja hoor, een Kia Picanto. Blijf dus wel in het bekende merk rijden.
De noodzakelijke administratie afgehandeld, helaas geen creditcard, of ze moest hem meenemen en bracht hem dan terug als ze de auto kwam ophalen. Dus mooi niet. Gaan wel kijken of we genoeg cash hebben en anders pinnen we😁
Tank maar voor 1/8 vol, dus eerst toch maar tanken. Oef in Nederland duur, maar hier ook €2,61 de liter.
We hadden een plan de campagne opgesteld, maar konden vanaf het benzinestation niet omdraaien. Dan maar het plan bijstellen.
We hadden gehoord van een heel mooi strand vlak bij het vliegveld (Diakoptis) en zijn daar toen heen gereden.
Via een grindweg een stuk gereden en bedachten dat we de auto konden parkeren en het laatste stuk wel konden lopen.
En maar lopen, lopen en lopen…. Maar na elke heuvel en bocht dachten we er te zijn. Niet dus en maar omgedraaid en de auto weer opgehaald (ondertussen 5 km gelopen Met de auto de gigantische hobbelweg naar het strand genomen. Blij dat het onze eigen auto niet was).
Schitterend mooi strandje met een restaurantje en ligbedden, alleen belachelijk duur die ligbedden. €25) Maar ja dan lig je al.
Het daar volgehouden tot ruim 16.00 uur. Het zag er ineens heel dreigend uit en ja je wil niet in zo’n enorme regen/onweersbui op het grindweggetje zitten. Dus snel opgestapt, nog even wat te drinken bij de supermarkt gehaald en terug naar het appartement.
Daar lekker op ons terrasje wat gedronken en wat chips op.
Vanavond een salade met omelet dus we komen niets tekort.
Daarna natuurlijk vanavond weer lezen, spelletjes en bedenken waar we morgen weer met de auto heen gaan 😁

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Was het dan nog losgebarsten, de bui? Maar de foto's zien er goed uit hoor!

Borsjan 2022-06-10 23:07:11

Weer een lekker dagje! En toen wel lekker die vrijheid van een auto 😁

Linnet 2022-06-11 07:42:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.