Dag 17 Home Sweet Home

Duitsland, heidelberg

In het hotel kunnen we ook ontbijten en dat lijkt ons toch wel prettig want dan hoeven we niet het dorp in om op zoek te gaan.

We vertrekken rond 9 uur uit heidelberg en al snel nadat we op de snelweg zijn komen de eerste wegwerkzaamheden. We krijgen de optie om via een andere route te rijden maar blijkbaar hebben andere dat ook waardoor dit geen goede optie was en gaan we dus in vervolg niet meer doen.

In Nederland wisselen we nog een keer en rij ik het laatste stuk naar huis.
Rond half 4 kunnen we sjorsie weer begroeten en laden we alle ingeslagen wijn en andere lekkernijen uit.
Het is een hele verzameling geworden maar kijken al heel er uit om dit te gaan nuttigen.
Zodra alles binnen staat proosten we op de heerlijke vakantie, de terugkomst en de auto natuurlijk 😀


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.