De eerste nacht is even wennen. Weer een nieuw bed en nieuw kussen. Ronald niet heel best geslapen en ik tussen het krabben (kleremuggen) redelijk.
Eerst ff lekker wakker worden in het zwembad en een work-out doen en dan gaan we met Mike en Cordula naar het stadsplein in Sinalunga om te ontbijten.
Na terugkomst is de monteur aangekomen voor een nieuwe ketel en als alles besproken is gaan Mike en Cordula, Anique wegbrengen naar het gardameer.
Wij nemen even een duik en dan gaan we even naar de outlet store valdichiana Village. Heel groot winkelcentrum met wel heel veel kleding winkels. Ik ben op zoek naar een nieuwe bikini en misschien wat jurkjes maar ik kan nergens slagen. Het is 'm vandaag niet, helaas.
We gaan nog even verder toeren door de streek naar Arezzo. Hier zou je ook flink kunnen shoppen maar daar hebben we niet zo zin meer in.
Even een ijsje eten en dan nog één sportwinkel in voor een wielrenshirt voor Ronald maar ook daar kunnen we nergens voor slagen.
Bij terugkomst is de monteur ook bijna klaar en in de avond eten we hamburgers en worstjes van de BBQ met Leon en Helga en de Kids. Ik ben niet zo'n fan van hamburgers maar deze was toch echt de lekkerste ooit (met dank aan Masterchefs Leon en Ronald)
Bijna tegen bedtijd komen Mike en Cordula weer thuis en drinken we daar nog 1 glaasje wijn mee en dan lekker naar bed.
Geschreven door Klinkers.op.reis