Geschreven door Josopreis
O,wat jammer is dat nou! Wij hier hadden de stille hoop dat White Island door zou gaan. Maar wat een kracht zit er in zo,n orkaan. Je ziet aan de bergen afgeschoven materiaal op de weg! Gelukkig hebben jullie Rotorua wel ervaren! Maar het water is te veel in beroering om jullie over te brengen! Wij moesten indertijd ook 2 dagen wachten daardoor, maar werden we super beloond door het varen en heteiland zelf. We zijn benieuwd wat jullie als alternatief gaan doen. Wij hebben daar een mooie tocht gelopen met bijzondere orchideeen pnderweg.
Agnes Haesakkers 2017-04-06 15:21:16
Die Debbie foto is best aardig hoor. Hallo Wendy ! Nog romantischer is steeds dat ontbijtje in de morgen !! Leuk die verslagen steeds. Astrid
Astrid 2017-04-06 15:22:24
Die foto's van die watervallen zijn echt gaaf Toon
Toon 2017-04-06 15:25:46
Tof die hells gate, en mooie vila. Jammer van die Debbie. Mazzel P
Paul 2017-04-06 22:15:30
Feest van de herkenning voor ons; we ruiken weer de rotte-eieren-lucht, we zien het geblubber in de modderpoelen, we ervaren de Maorisfeer. Deze ervaring pakken ze jullie nooit meer af. Dus het is niet allemaal jammer, jammer, jammer.
Frans Haesakkers 2017-04-07 00:40:18