Het zou erg warm worden vandaag, dus vroeg uit de veren en op de fiets naar het dorpje, want op de camping hadden ze geen boodschappen en vanavond moesten we een gezamenlijke maaltijd creëren .
Terug op de camping, wandelschoenen aan en met nog 3 anderen op pad naar de waterval van Kobarid. Weer over de hangbrug en bergopwaarts eerst naar de kleine waterval en daarna via loopbruggen en ijzeren kabels naar de grote waterval.
Mooie foto’s gemaakt. Op de terugweg kwamen we nog een groep van onze club tegen, die wat later waren vertrokken.
Tegen de middag waren we terug en na de koffie en lunch gingen we onder de bomen allemaal even onderuit. Wat was het warm. Meer dan 30 graden en geen zuchtje wind. Rond een uur of 5 begonnen aan de voorbereiding voor de gezamenlijke maaltijd. Ieder maakte wat anders. Wij gevulde champignons met pesto en kaas. Het was een pracht gezicht al die verschillende gerechtjes. Alles ging op en het was heel gezellig. Daarna de campers inruimen, want morgen vroeg gaan we door naar onze laatste bestemming als groep. We gaan naar Bled. Daar blijven we tot zaterdagochtend en dan is de groepsreis voorbij.
Geschreven door Johnkleverlaan