We werden vanmorgen wakker met regen, maar om 10 uur was het zo goed als droog. Met regenpakken aan toch maar op de fiets gestapt, want het zou beter weer worden. Werd het ook. Regenpakken konden snel uit en de zon kwam erbij.
Via Nazarje gefietst naar het plaatsje Mozirje langs een woelige rivier met een vistrap. Een aantal caches opgepikt,
verschillenden konden we niet vinden, maar toch een paar leuke gescoord. In Mozirje kwamen we een ander stel tegen van de groep en daar samen koffie mee gedronken. Terug langs de andere zijde van de rivier via een trailpad, naar de camping.
Inmiddels waren de laatste campers ook gearriveerd. Om 4 uur welkomstborrel in de tent, want het ging voor de verandering weer regenen. Temperatuur is goed en de plantjes hebben ook water nodig. Vanavond welkomstdiner gehad. Lekker gegeten en veel gelachen. Uitleg in het Duits, Engels en gebroken Nederlands van de kampeigenaar over de omgeving gekregen . Morgen gaan we met hem een fietstocht maken.
Geschreven door Johnkleverlaan