Katten gevecht

Marokko, Sidi Ifni

Vanmorgen eerst de was weg gebracht zou gedroogd teruggebracht worden nou dat was schijnbaar mis communicatie ze spreken hier geen woord Engels of Frans alleen Arabische om half 3 een tas met natte was gekregen en waar gaan we dat drogen je snapt wel dat het niet ging lukken Henny was woest beddengoed hang je niet zo maar even ergens en een lijntje spannen was ook geen optie.. uiteindelijk op het dakterras kunnen hangen. Komt Henny erachter dat ze 2 lakens mist weer terug naar de receptie blijken de lakens ergens in een hoek gegooid en niet gewassen 😡nou zal maar niet herhalen wat er toen gezegd is dus die moesten ook nog gewassen worden… maar uiteindelijk is het goed gekomen hoewel de was niet echt heel schoon was 🤦‍♀️ maar dat zien we de volgend keer wel weer..

Afijn wij naar het centrum gelopen in de souk geweest op een terras nog verse jus d’orange gedronken.. winkeltjes gekeken .., komt er een Habib naar ons toe die vrienden had in Den Haag wij mee naar zijn huis en eerst thee drinken en gelijk wat proberen te verkopen natuurlijk … daarna wij verder komen we een paar katten tegen nou we moesten maken dat we weg kwamen 😅 3 agressieve katten 🐈‍⬛ 🐈 🐈‍⬛ nog nooit meegemaakt weg jagen hielp niet Jan Kyrra op de rug en Henny schreeuwend tegen de katten ( dejavú met de apen 🙈 op Bali)
moesten echt vluchten 😱 ze vielen ons ook gewoon aan … dus het was me het dagje wel. Morgen maar snel vertrekken hier voelt niet goed deze plaats..

Gr Jan en Henny

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Jemig, wat een verhaal! Morgen zal het vast beter gaan!

Ronald en Jolanda 2024-05-01 00:18:27

Zo te zien en te lezen gaat er ook wel eens wat mis maar moet houden maar het zal met de volgende stop wel beter zijn gr uit Zuid Beijerland

Opa piet 2024-05-01 09:23:48

heftig verhaal. maar jullie het he alles komt goed is het vandaag niet dan morgen wel. fijne dag. 👍

jeanette 2024-05-01 10:41:19

Wat een avontuur weer zo maak je nog eens wat mee. groetjes uit s Gravendeel

Lely 2024-05-01 10:48:48

Weer heel leuk om jullie te volgen

Willy 2024-05-01 17:20:09

Jullie maken wel wat mee zo. Lekker op de thee bij de locals.

Natascha 2024-05-01 20:20:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.