Vanmorgen 15 nov weer na het ontbijt vertrokken. Henny was lekker op tijd wakker 05.00 ivm het galmen voor de oproep van het gebed.. Het hotel en het ontbijt en dinner viel een beetje tegen was ook maar 2
maar dat mag de pret niet drukken 😉 daarna naar de scheepswerf gereden waar ze nog houten schepen maken erg mooi om te zien en alles nog met de hand gemaakt.. we zijn ook nog door Sur gereden daar zagen we ook nog wel wat armoede… onderweg nog een lekker bakkie koffie gedronken.
Toen we bij het Turtle Guesthouse 🐢 aankwamen zei de eigenaar dat er nog een mooi strand 🏝️ in de buurt was dus hebben we lekker nog even in zee gezwommen er lag nog wel een dode schildpad op het strand dat was best zielig.
Het valt ons wel op dat de meeste mensen hier in de auto blijven zitten en toeteren waarna de winkelier/Ober zich met menukaart en haastig naar de auto snelt om de bestelling op te nemen en vervolgens als het klaar is weer brengt en af rekent .. dit gebeurt dus overal ze komen geeneens de auto uit.
Vanavond zijn we naar het turtle reservaat geweest om de schildpadden 🐢 te spotten nou dat is gelukt het was geweldig zelfs gezien dat de schildpad eieren legde.
Dit was het voor nu.
Gr Jan en Henny
Geschreven door Janenhenny.deruiters.travels