Nafplio , Άστρος

Griekenland, Άστρος

We hebben in nafplio even lekker gerelaxt en geluncht en staan nu weer op een overnachtings plek van park4night lekker aan het kiezelstrand heerlijke plaats. Het is nu een beetje bewolkt wat we niet heel erg vinden eerlijk gezegd even bijkomen van de hoge temperaturen 🥵 de afgelopen week.

Na een warme en Rumoerige nacht 🎶 van wat jongelui besloten om vanmorgen weer verder te trekken daarvoor moeten we eerst ons een weg banen door een olijfboomgaarden met hele grillige takken en smalle paadjes hier waren we niet op de heenweg als dat maar goed gaat 🙈 maar Jan manoeuvreert goed tussen de olijf 🫒 bomen door en zo komen we weer in de bewoonde wereld 🌎 en op de doorgaande weg

Groetjes Jan en Henny

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Je het de camper toch niet beschadigd met dat rijden tussen die bomen door

0pa piet 2023-08-12 20:08:55

🙈🙈🙈

Janenhenny.deruiters.travels 2023-08-12 20:32:56

Kom volgend jaar maar langer terug naar Hongarije, want het was veel te kort dat jullie bij ons waren. Ik leesdat jullie wel lekker genieten van jullie mooie reis👍. Love you❤️😘😘😘

Vera 2023-08-13 00:22:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.