Meerhoven

Nederland, Eindhoven

Vannacht goed geslapen weer. Ook niet echt koud gehad.
We halen de nieuwe tafelpoot in de camper om een idee te krijgen hoe we die het beste kunnen plaatsen. Dat valt nog niet mee, maar we hebben we een idee. We besluiten om thuis eerst de oude tafelpoot eruit te halen en daarna de nieuwe los op de vloer te zetten. Dan kunnen we de tafel nog draaien voor we hem vastzetten.
Smiddags kijken we naar Max Verstappen.
Om een uur of 6 komen de touringcars af en aan rijden met vakantiegangers. Tot een uur of 8 blijven de bussen komen en weer vertrekken. Naast ons komt een grote Concorde camper staan. Een meter of 12 lang en 4,5 meter hoog.
Snachts laten we de verwarming uit staan.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.