Plettenberg Bay

Zuid-Afrika, Plettenberg Bay

PLETTENBERG BAY

DAG 1: Doordat de rit van Stellenbosch naar Plettenberg Bay wel bijna 6 uur duurt komen we pas rond 5 uur daar aan. De accommodatie is wederom prachtig en gelegen op een groot landgoed op de bergen. We worden ontvangen door John, een wat gekke maar ook wel lieve man. Hij adviseert ons om bij een restaurantje te gaan eten, dus dat doen we. Achteraf sluiten we af bij onze lodge met een drankje, maar gaan allemaal met vermoeide ogen vroeg naar bed.

DAG 2: Maurice en ik worden een beetje gespannen wakker. Althans, vooral Suus wordt gespannen wakker. Vandaag is namelijk de dag dat Mau en ik gaan bungeejumpen. Als we aankomen bij de brug geloven we meteen dat dit de hoogste brug ter wereld is om vanaf te kunnen bungeejumpen. We melden ons aan, worden gewogen (wat een beetje confronterend is na de hoeveelheid eten wat bij ons al naar binnen is gegaan deze vakantie) en krijgen een harnas om. Dan is het wachten totdat we de brug op mogen, oftewel kijken hoe anderen naar beneden springen. Het lijken net poppen die aan dat touwtje naar beneden gaan. We worden geroepen. Over een smal bruggetje, waarbij het net lijkt of je er elk moment doorheen kan zakken, lopen we naar het midden van de brug toe. Hier krijgt Mau te horen dat hij als eerste moet! Niet nadenken en gaan. Ik ben als 6e aan de beurt. Gelukkig zorgt de muziek met de mannen die dansend hun werk doen voor een relaxte sfeer. Ook ik spring nu. Met een vrije val van 7 seconden en een hoogte van 216 meter denken Mau en ik allebei wel een moment: waarom doen we dit. Maar wat zijn we blij dat we dit hebben gedaan, want wat was het vet. Na dit avontuur springen we alweer snel het volgende avontuur in, want we gaan op segways door de bossen rijden. Na een oefenrondje gaan we op pad. Het kan geen toeval meer zijn, want we hebben alweer een lieve gids. Zo zijn we hier alleen nog maar lieve en vriendelijke mensen tegengekomen. Sasi neemt ons mee naar mooie en bijzondere plekken die niet makkelijk te bereiken zijn met de segways, maar wat is het leuk. We racen, lachen en hebben het enorm naar ons zin. Om de dag af te sluiten gaan we eten bij een pizzeria met uitzicht op zee. Wat hebben we toch een zwaar leven.

DAG 3: We staan vroeg op om onze reis weer voort te zetten. Dit keer gaan we naar Addo.

28/07 vanaf 11:00 uur - 31/07 tot 8:30 uur

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lieve Denise en Maurice Wat geniet ik van jullie reisverslagen. En wat zijn jullie kanjers dat jullie hebben gesprongen van de hoogste brug.Echt een levenservaring. En ik snap de angst van een moeder!!!! Geniet van alles en dikke knuffel uit een warm Nederland.

Monique Van Huissteden 2018-07-31 14:46:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.