MALIBU - PISMO BEACH

Verenigde Staten, Pismo Beach

Vanmorgen niks op de planning. Bij het ontwaken bleek het mistig te zijn. Nog maar een keertje omgedraaid en zowaar geslapen tot half 8. Rustig opgestaan, koffie gedronken en Pancakes gemaakt. Uitzicht op zee was er niet; te veel mist. Na het afvalwater gedumpt te hebben, op weg gegaan. Na 1,5 uur kwamen we aan in Santa Barbara. We volgden de tip van Travelhome op om de camper te parkeren bij de haven. Voor $ 4 per uur konden we de camper neerzetten en voor 50 cent per persoon met de shuttlebus naar het centrum. Maar dat laatste is eigenlijk niet nodig, lopen gaat ook prima.
Santa Barbara is een leuk stadje vol met winkels. De afspraak met de meiden gemaakt elkaar na een uur bij de Starbucks te treffen. Zo had iedereen de tijd om naar de winkels te gaan die zij of hij wilden. Prima plan.

Terug bij de camper onze reis voortgezet naar Pismo Beach. Wederom zo'n anderhalf uur rijden. Laat in de middag aangekomen op de camping voor vandaag: Pismo Coast Village RV Resort. Camping ligt meteen aan zee, heeft een zwembadje en super WIFI. Het staat helemaal vol met Amerikaanse gezinnen. Leuk om daar eens mee samen te zitten in plaats van al die Nederlanders. Plekken zijn wel 'hutje-mutje', maar hebben een vuurronde en een picknicktafel. Bij aankomst zijn de kinderen eerst de zee ingedoken en daarna het zwembad. Hier kunnen ze dat wel zelf; de golven zijn minder hoog en het strand ligt direct aan de camping. Geen gevaarlijke weg om over te steken. 's avonds gewandeld naar het plaatsje en lekker fish and chips gegeten met uitzicht op de ondergaande zon en de surfers in de zee. Bij terugkomst nog een vuurtje gemaakt op de camping met marshmallows. Tot 22 uur is het een levendige camping, maar vanaf 22 uur is het hartstikke stil.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.