13-06-2024 Ranthambore, ochtend ‘gamedrive’ - Jaipur

India, Ranthambore

We staan vroeg op vandaag, drinken een kop koffie en vertrekken om 5:30 naar het natuurpark. We willen Bengaalse tijgers zien. We hebben section 2 toegewezen gekregen, waar de kans op tijgers het grootst is.
Onze gids Ramesh praat goed Engels, heeft ook humor en is fan van oranje, wat ook aan zijn haar is te zien.
We zien al meteen weer veel pauwen, herten, apen en nog veel meer dieren.
Na een half uur zien we onze eerste tijger; een mannetje ligt lui in een grot. Een kwartiertje later zien we maar liefst 4 tijgers liggen, een vrouwtje met haar drie welpen van een jaar. Het enthousiasme stijgt ten top, onze vakantie is geslaagd!!!!😀
Iedereen valt over elkaar heen, om maar de beste foto te maken.
We struinen nog wat verder door het park en zien dat de tafel voor de tijgers rijkelijk is gevuld. We hoeven ons over de tijgers dus geen zorgen te maken.
Om 9:30 zijn we terug bij het hotel voor het ontbijt. Daarna zwemmen en chillen we wat. Els laat zich nog even verwennen met een hoofd/nek massage.
Om 13:00 vertrekken we naar Jaipur. Onderweg gebruiken we een lunch en wordt ons gezelschap weer een aantal souvenirs aangesmeerd.
Om 18:00 komen aan bij ons hotel "Shahpura House", heel apart, in Engels/Indisch koloniale stijl. De foto's zeggen meer dan woorden. Ik ga nog even roepies pinnen en we drinken voor het eten nog een pilsje.
We eten allemaal in het restaurant, waar we de Indische chaos weer tegenkomen, burgers niet gaar, rekeningen die niet kloppen, mensen die te vroeg of te laat hun eten krijgen enzovoort. Dan zoeken we onze mooie kamer maar weer op, want het was weer een lange dag.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Geweldig weer! Wat hebben jullie een fantastische reis, zoveel indrukken iedere dag. Nog een paar dagen relaxen voor de terugreis?

Willy 2024-06-14 06:21:03

Het is prachtig om te lezen wat jullie allemaal doen en zien. Het eten bevalt je weer, Peter? Op naar Jaipur; kijken of jullie met de olifant omhoog gaan?

Paul 2024-06-14 08:16:40

Zo, weer eentje van de bucketlist af. De Bengaalse tijger. Aparte ingang waar jullie met de ‘jeep’ onderdoor gingen zo tussen/onder die bomen door. Was dat een swastika boven de hotelingang? Wellicht hoort daar een verhaal bij. Prima hotelletje.

Peter b 2024-06-14 08:48:47

Prachtig die natuur en hele mooie foto van de uil! een fijn programma hebben jullie, zoveel afwisseling en dan zo'n lekker zwembad bij het mooie hotel...heerlijk genieten vd laatste paar dgn. Lieve groet van ons

Monique 2024-06-14 12:27:56

Nog een paar dagen, lekker relax in een mooi resort. En gelukkig ook wildlife gezien. Laat je nog maar lekker je spieren losmaken en geniet van de omgeving. Tot zondag.

Truus 2024-06-14 17:35:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.