Hanoi here we come!

Singapore, Singapore

Vandaag gaan we verder voor ons Vietnamees avontuur.
Ik begin de dag met een run langs het Alexandra canal. Heerlijk om te doen samen met veel joggers.
Op de terugweg komt de regen weer eens met bakken uit de lucht vallen, dus tijd voor een cappuccino met 🥐. Vervolgens maar door de regen, nat ben ik anyway.
Dan inpakken en op naar Changi AirPort.
Dit keer ben ik de Sjaak, eerst mijn schoenen uit, dan mijn zakmes KL-83 inleveren, maar gelukkig mag ik mijn schaartje uit de EHBO-kit houden.
Om 16;40 landen we in Hanoi en zijn snel door de douane. Helaas werken onze esim kaarten niet, dus kopen we een paar nieuwe.
Dan op weg met Grab naar ons hotel.
Na drie kwartier door druk en chaotisch verkeer komen we aan bij een goed verzorgd hotel. We worden ontvangen met een drankje en genieten even later van een biertje in de rooftop bar.
Later proberen we te voet het vertrekpunt van onze Sa Pa tour te bereiken.
Maar uiteindelijk besluiten we morgen morgen maar een taxi te nemen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Have fun in Vietnam!

Annet 2023-04-04 08:29:50

Peer, zakmes in de handbagage…….. Heel benieuwd wat jullie gaan zien en doen.

Peter b 2023-04-04 09:55:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.