Zòndag

Spanje, Salobre

De lucht is weer strakblauw en de zon schijnt. We hebben gisteravond kunnen koken uit onze voorraad en hadden vanochtend brood maar moeten wel weer inslaan. We fietsen naar Alcaraz, een behoorlijke plaats, maar de supermarkt zit dicht en het cafe ook. We kunnen wel bij de benzinepomp met een compressor onze banden weer op spanning brengen en er is een bancomat voor contant geld. We gaan verder naar het volgende dorp. Daar is een cafe waar we heerlijke patatas bravas eten. Volgens een spanjaard die een beetje nederlands kan is er even buiten het dorp een casa rural. Dus daar fietsen we naar toe. Ons verheugend op een lazy sundayafternoon. Het is een prachtige plek. De sleutels zitten overal aan de buitenkant in de deur maar er is niemand. Telefoon wordt niet opgenomen. Via de chat krijgen we toch contact. Nee, niets beschikbaar. Nee we mogen onze tent ook niet opzetten. Balen. Nu moeten we 40 km verder fietsen. Daar gaat onze luie zondag!
Het fietsen valt mee, redelijk vlak en dalen. Om een uur of 5 fietsen we Puerto de Segura binnen. Eerst even een cola drinken dan op zoek. Er is 1 hotel. Vol.
Er is een pension. Vol. Er is een casa rural. Vol.
We besluiten dan maar het dorp uit te fietsen en te gaan wildkamperen. Maar dan moeten we eerst onze bidons met water vullen. Dus maar weer ergens naar binnen voor een cola. Dan spreekt een mevrouw ons aan. Ze heeft ons zien lopen zoeken en bied haar appartement aan!
Wat een reddende engel! Een prachtig appartementje met alles er op en er aan...
Als we om half 9 naar buiten gaan om te eten is het druk op straat. Zie je overdag niemand op straat, s avonds bruist het. Iedereen, opa's en oma's, gezinnen met kinderen, iedereen is op straat. Het is ook heerlijk buiten. Om 9 uur s avonds is het nog 21 graden!
77 km 433 hoogtemeters

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Zonder geluk vaart niemand wel (uitspraak van mijn moeder) en het geluk is jullie zéér gegund

Hans 2023-04-23 19:36:39

Wat een doorzetters, maar dan toch zo’n mooi appartement, gelukkig!!

Gerda 2023-04-23 19:46:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.