Ja ik leg weer lekker naast onze Anna in een wat kleiner bed als in huis. Jullie snappen het wel …. Niet over de midden komen , zucht
Wij gingen buiten de deur ontbijten we verdaagde onder in een kelder bij de bakker zelf tussen de machines in, het was verrukkelijk. Daarna ff door de markthal gestruind ( kado voor zwager gekocht)op het plein en ff een paar kerken bekeken. Toen hebben we drie uur gefietst was een tour van de verborgen plekken. Heel veel geschiedenis over de oostenrijkers en de duisters en de naziers. Veel vreselijke verhalen en monumenten gehoord en gezien. Maar ook veel helden en hele mooie verhalen gehoord.
Het is ook een mooie schone stad lijkt wel op Oostenrijk. Het is ook wat goedkoper de taxi en het eten. Jullie snappen dat wij savond om half negen totolos op onze bedde leggen. Gelukkig was het droog .
Geschreven door Grietje.op.pad