bijkomen

Nederland, Saliña

Nou gisteren zijn we aangekomen maar totolos. Ieder zat verdeeld door het vliegtuig en ik zat naast een mins die een tik had. Ze maakte een hoop geluid en moest tig x plassen , want plassen was lekker. Smeerde dr kole en slaap in ,om het kwartier met dampo in. En als klapper......spuugde ze dr ook alles uit. Jelui begrepen dat ik geen een x mn ogen dicht kon doen. Maar de vlucht duurde gelukkig maar 8.50 uur. We hoopten dat ze niet in het zelfde hotel zou zitten . En dat zat ze gelukkig niet . Maar afijn ons verblijf maakt alles goed . Moat alie zegt iedere keer het zit ons mee. Zo mooi groot en schoon bungalow .Wij op onze bedde, wordt ik wakker om 1 uur denk wat hoor ik nou . Een gek geluid , en dat was het mins niet.
Omdat wij zelf een huis hebben moeten we boodschappen doen , Dus ochtenvroeg loopies opperdan tja en Janne Marie die heeft een hekel aan bewegen .Dr moe zegt een broertje dood aan . Maar hebben 5 km gelopen en met de boodschappen op onze rug terug. Ik zelf vond dat super leuk want dan kom je gewoon bij de minsen waar ze wonen .De woonwijken waren afgezet met hekken sommige knappen maar sommige gammel en ieder huis had miste 1 hond of meer dus af je een hoek om kwam begon hond 1 te blaffen en de rest volgd. En super stoer van ons want wij kwamen ook een opgefokte wilde hond maar gelokkig hebben we die overleefd.Toen we thuis kwamen hebben we eerst een huurauto besteld(Taxi kost 15 euro per rit) . Toen gezellig naar het strand om eerst ff bij toekomen . Nou we hebben 5 x opgebroken telkens een paar spatten zitten we vaar weg en regen ..... Maar ons geduld werd beloont chillen en lekker gezwommen .

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.