Dag 1 Tofino

Canada, Tofino

Leuk te merken dat deze verslagen gelezen worden. Ik (Willem) schrijf ze.
Deze dagen in Tofino hebben we toegevoegd om even niets te doen. Reizen is best vermoeiend. Met name gisteren vond ik pittig; vroeg op, toer doen, vliegen, 280 km rijden. Deze dagen zijn bedoeld om even te relaxen. We hadden een laat ontbijt. Karin deed de was in de machine.
De zee lag er prachtig bij, blauwe lucht. De meiden haalden een bodyboard op met een wetsuit en gingen de zee op. De stroming is hier verraderlijk dus je moet dichtbij het strand blijven. Maar het was erg leuk. Ze lieten zich meevoeren door de golven. En de zwarte pakken staan ze erg goed; mooie meiden! Na het middageten zijn we naar een uitkijkpunt gereden. Maar de rest van de dag toch lekker rond de lodge gebleven. Karin heeft zich nog in Nynke haar pak gewurmd, wat opvallend makkelijk ging trouwens 😆, en in de zee geweest. Een erg ontspannende dag dus!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lekker om even bij te komen na continue reizen en uitstapjes ! Lekker weer erbij ! Top !

Arjan 2018-08-09 18:23:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.