Skyline Drive

Verenigde Staten, Syria

Vanochtend hebben we ontbeten bij het supermarktje dat bij het hotel hoort. Ze hebben daar voor $4 een heerlijke geroosterde sandwich met bacon, ei en kaas (vers gebakken). Uiteraard koop je er dan ook een sloot slappe koffie bij!

Na het ontbijt reden we naar Thornton Gap om daar op de Skyline Drive te komen. Dit is een panoramische route over een bergkam. Wij doen vandaag maar een klein deel, ongeveer 70 kms, maar vanaf het begin tot einde is de route 170kms. Daarna gaat de weg naadloos over in de Blue Ridge Parkway. Die is 750kms lang en eindigt in de bekende Smokey Mountains. Helaas lukte het deze reis niet om zo ver zuidelijk te gaan.

Op de Skyline Drive zijn veel mooie uitzichtpunten en parkeerplaatsen voor een korte of lange wandeling. Wij wilden twee wandelingen doen, maar hebben uiteindelijk maar eentje gedaan; Dark Hollow Falls Trail. De wandeling was niet heel erg lang, zo'n 2.5 kms, maar wel heel erg stijl. Op de heenweg liep het naar beneden, waardoor de terugweg best zwaar en warm was. De inspanning was wel de moeite waard, want het was een mooie waterval!

Eenmaal terug bij de auto was het enthousiasme voor nog een wandeling wel weg bij de kids. Bovendien wilden we aan het einde van de middag nog even bij het zwembad liggen. Deze gaat om 18u al dicht, dus we hadden 'haast'.

Onderweg nog snel bij een shabby supermarkt wat proviant gekocht voor het avondeten; hotdogs uit de magnetron. In de nabije omgeving zijn geen eetgelegenheden en we hadden geen zin om er nog op uit te trekken (min. 45 minuten).

Op de terugweg werd het nog even spannend want er reed kilometers lang een sheriff achter ons. Als we links gingen, ging hij ook links. En als we rechts gingen, hij ook. Inmiddels hing er een helicopter in de lucht en waren we live op CNN. Ray heeft een target om in ieder land een keertje door de politie staande gehouden te worden, maar helaas reed hij toch te netjes. Vlak bij het hotel stopte de copper de achtervolging. Volgende keer beter! 😉😉

Bij het zwembad hebben we nog een heerlijke milkshake genomen, met dank aan de familie Methorst. Morgen op weg naar Washington DC.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Wat is het toch mooi daar! En ook heel mooi om jullie zo te zien genieten!

Laura 2023-07-26 06:50:18

Leuk om ‘s ochtends na het wakker worden jullie enthousiaste verhalen te lezen en bijbehorende, gave foto’s te zien. Jullie genieten, dat straalt er vanaf! Wat een mooie reis!

Marieke 2023-07-26 08:00:24

prachtig ! be benieuwd naar de foto's van Washington !

monique 2023-07-26 09:19:32

De familie de Groot op CNN ivm een heuse achtervolging! Wat een geweldig verhaal weer. Smullen! Mooie foto’s van jullie ❤️

Els 2023-07-26 10:11:45

prachtige vergezichten! in de winkels nog steeds heel veel gratis plastic zakjes??

john 2023-07-26 11:59:56

@pap; klopt, enorm veel plastic hier. Schijnt in bepaalde staten beter te zijn (Californië bijv.), maar aan de Oostkust nog niet.

Fam.de.Groot.reisdagboek 2023-07-26 15:27:14

Mooie foto's en een spannend verhaal. Was je toen ook de leukste thuis??

Riemy 2023-07-26 22:10:36

Wat mooi daar!

Marlies 2023-07-27 14:15:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.