Reisdag Bumpy ride

Canada, Old Toronto

Na een bumpy periode is het eindelijk zover!

Om 7.20u stond Hassan, onze taxichauffeur, confom afgesproken tijd voor de deur. Een ontzettend, vriendelijke en behulpzame man. Hij zette ons netjes op Schiphol bij de juiste hal af om 7.50u. Fantastisch.

Aangekomen in de hal moesten we onze koffers droppen. Dit verliep zeer rommelig. Het koffersysteem haperde en het grondpersoneel zorge voor onnodige verwarring waardoor in plaats van 1 er op een gegeven moment 3 rijen waren, waar geen logica in zat. Enfin na ruim 1.5u waren we aan de beurt en werden we geholpen door een gezellige grondsteward.

Raymond had timeslot voor security geregeld en daarmee haalde we de verloren tijd in.

Uiteindelijk zaten we na twee uurtjes lekker bij Bread aan een ontbijtje. Daarna laatste magazines gekocht en kids nog wat chips. Onderweg wandelend naar de Gate kwamen we Shirley en de familie nog tegen. Leuk!

We vlogen met American Airlines. De Boeing 787-800 stond al klaar en we konden direct boarden bij aankomst van Gate E20 om 10.25u. Iedereen ging zich lekker installeren en het entertainment pakket ontdekken. Let's fly away (6288 km's to go...).

Om 11.06 vertrokken we en om 1.02 (lokake tijd) landden we in Philadelphia. Prima en verzorgde vlucht. Het ontbrak ons aan niets; eten 2x, drinken 3x, films kijken, beetje lezen of af en toe beetje soezen. Laatste 10 minuten waren behoorlijk bumpy en dat trok Jacqueline erg slecht. Gelukkig was er een zakje 🙈.

Airport Philadelphia bleek best groot.
We hadden een overstaptijd van 3.5u. Deze bleken we uiteindelijk hard nodig te hebben. De douane was een drama. Bijna 2u in de rij gestaan. Daarna koffers halen, opnieuw inchecken, weer langs douane en toen securitycheck. Dit zorde er voor dat we net op tijd bij onze gate waren.

In tegenstelling tot ons vorige vliegtuig was dit een kleintje (Eagle) met maar 60 stoelen. Prima verzorgd weer door American Airlines👏. Na een korte vlucht van 58 minuten arriveerden we om 17.30u in Toronto. Hier verliep alles vlot, ook de douane deze keer.

Rond 18.45u waren we in ons hotel, na een treinritje van 20 minuten. Mooi hotel, oud bankgebouw, in het midden van de stad.

We zijn nog even de stad in geweest om een burger te eten, zodat we niet te vroeg gingen slapen. Rond 22.00u was iedereen op en vielen we snel in slaap.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Mooi verslag. Zijn we helemaal bij en deze reis een beetje meegemaakt. Ik kijk uit naar het volgende verslag. lievegroet.

Riemy 2023-07-15 19:26:35

Wij hebben jullie reis meegemaakt, helemaal duidelijk en mooie foto's!

Albert 2023-07-15 19:30:52

Wij hebben jullie reis meegemaakt, helemaal duidelijk en mooie foto's!

Albert 2023-07-15 19:31:34

Yesss, het avontuur kan beginnen! Heel veel plezier!! X

Laura 2023-07-15 21:02:07

De douane was dus weer een probleem! Heel goedzouden ze hier ook moeten doen niet iedereen binnenlaten wel een veilig gevoel in een bankgebouw hebben ze meestal geen muizen😀

John van dijk 2023-07-15 21:04:12

Leuk om jullie weer te mogen volgen! We genieten mee hoor! Goede reis en tot de volgende post….❤️

Els 2023-07-15 23:42:15

Fijn, dat jullie goed aangekomen zijn. Nu genieten 😉

Anita 2023-07-16 00:11:38

Ik krijg sterk de indruk, dat jullie het enorm naar jullie zin hebben. We wensen jullie dan ook nog meer reisplezier En mooie bezichtigingen. Nog een hele fijne tijd toegewenst . En hele mooie foto’s gemaakt 👍

Joop 2023-07-16 21:12:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.