Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
Op onze omtrekkende beweging rond Honthem-Margraten kwamen we voorbij de galg waaraan eeuwen geleden boeven werden verhangen. Het had een afschrikkende werking toentertijd. De vele kruisen onderweg zijn van latere datum. Uit de tijd dat de natie nog godsvruchtig was. Rijke historie in het Limburgse landschap. De natuur doet de rest.
Ja prima, gemiddelde temperatuur voor juli. Alleen verstoord door locale buien die af en toe langs komen.
Ton 2021-07-05 22:20:06
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.